Kas Mēs Esam

Par Mums

Par ražotāju

Pasaules līderis korķa grīdas un sienas materiālu ražošanā

Amorim Revestimentos, pazīstamākais korķa grīdas materiālu ražotājs pasaulē, izvirza visstingrākās prasības vides aizsardzībā, pētot un izstrādājot grīdas ražošanas tehnoloģijas, kas, nenodarot kaitējumu videi, nodrošina labāku dzīves kvalitāti.

Pārstāvēta vairāk kā 50 valstīs, Amorim Revestimentos ar saviem grīdas materiālu zīmoliem un starptautisko tirdzniecības tīklu, ir pazīstama kā vadošā jaunu augstas kvalitātes tehnoloģisko risinājumu izstrādātāja pasaulē.

Amorim Revestimentos, ar savu pamatzīmolu Wicanders, ražo grīdas materiālus kopš 1868. gada, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas, lai radītu augstvērtīgus, ekoloģiskus un stilīgus grīdas materiālus, iedvesmojoties no vērtībām, ko dāvā daba.

Wicanders tiek atpazīts kā līderis gan privātajā gan sabiedrisko telpu tirgus segmentos piedāvāto materiālu augstās kvalitātes un izmantoto risinājumu izcilo īpašību dēļ (tehniskās īpašības, dizains un komforts).

Amorim Revestimentos izmanto jaunākās ražošanas tehnoloģijas un starptautisku materiālu izplatīšanas tīklu, kas ļauj iet vienā solī ar laiku, un pat apsteigt to, izdabājot pircēju vēlmēm un vajadzībām. Šāda stratēģiskā pozīcija, aktīvi popularizējot korķa apdares materiālus un nepārtraukti tos uzlabojot, garantē panākumus un tās materiālu atpazīstamību pat visprasīgākajos tirgos.

Amorim Revestimentos ražotie materiāli ir izcils piedāvājums, jo ir:

  • viegli un ātri ieklājami (saliekamie materiāli ar corklock spundes sistēmu);
  • videi draudzīgi - izgatavoti no dabīgiem materiāliem;
  • ar veselībai draudzīgu virsmas apstrādi, kas nepiesaista netīrumus un neveicina baktēriju un sēnīšu attīstību;
  • skaņu izolējoši – samazina trokšņa izplatību telpās un starp tām (caurejošais triecien un soļu troksnis), radot klusāku un līdz ar to mierīgāku atmosfēru Jūsu mājā;
  • pateicoties korķim to uzbūvē, nodrošina siltumizolāciju un spēju saglabāt siltumenerģiju;
  • komfortabli, jo korķim piemītošā elastība mazina triecienu, ko izjūt Jūsu kājas, locītavas un mugura saskaroties ar cietu grīdu, tāpēc atrasties un staigāt pa korķi ir daudz patīkamāk;
  • izturīgas un viegli kopjamas grīdas, putekļusūcējs un grīdas lupata ir viss, kas jums nepieciešams, lai grīda izskatītos tā pat kā jauna;
  • otreiz izmantojami (saliekamajā versijā) vai pārstrādājami.

Wicanders pastāvīgā izaugsme bāzējas uz trīs fundamentālām lietām: materiālu, klientiem un servisu. Uzsvars tiek likts uz pareizu katra šī vektora nozīmības izvērtējumu konkrētā situācijā.